Lokal handlowy

Pijarska, Śródmieście, Chełm, lubelskie

  • 46,15 zł/m²
  • 84,50 m²
  • 3 900 zł

Zdjęcie

Przemysław Rutko...

Skontaktuj się

Lokal handlowy

Pijarska, Śródmieście, Chełm, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

46,15 zł/m²

84,50 m²

3 900 zł

Lokal handlowy

Zaktualizowane: 21 maja 2026

46,15 zł/m² 84,50 m² 3 900 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

obiekt handlowo-usługowy

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 900 zł (46,15 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 84,50 m², 6 pomieszczeń, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, drewniane
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: obiekt handlowo-usługowy; rok budowy: 1903
  • Opłaty uzupełniające: 490 zł, kaucja: 3 900 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: BLUE HOME NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BH/2026/22/PR

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal usługowy bezczynszowy do wynajęcia
Chełm - Stare Miasto | 84,56 m2 | parter | duża witryna
Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Chełmie - w samym sercu chełmskiej starówki, tuż przy Placu Łuczkowskiego, na rogu ulic Pijarskiej i Lubelskiej.
Lokal znajduje się na parterze i posiada dużą witrynę od strony ulicy, zapewniającą doskonałą widoczność oraz możliwość efektownej ekspozycji reklamy. (...)

Agent

Przemysław Rutkowski

513 205...

513 205 949

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.