Mieszkanie, ul. Połaniecka
Połaniecka, Chełm, lubelskie
- 340 000 zł
- 64,40 m²
- 5 279,50 zł/m²
Patrycja Szmagal...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Połaniecka
Połaniecka, Chełm, lubelskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. Połaniecka
Zaktualizowane: 5 maja 2026
340 000 zł 64,40 m² 5 279,50 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
3
-
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 340 000 zł (5 279,50 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 64,40 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Północ Nieruchomości Lubelskie, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 124956/3877/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Połaniecka, Chełm, lubelskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, tenis, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w Chełmie blisko wszystkiego, co ważne?
To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Połanieckiej to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.
Wnętrze pełne możliwości!
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4 m2 składa się z:
Salonu z wyjściem na balkon/loggię jasny, ustawny, z widokiem na zieleń
2 komfortowych sypialni idealne na pokój dziecka, biuro lub sypialnię główną
(...)