Mieszkanie, ul. Zachodnia

Zachodnia, Chełm, lubelskie

  • 338 000 zł
  • 48,86 m²
  • 6 917,72 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Ronowieck...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Zachodnia, Chełm, lubelskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

338 000 zł

48,86 m²

6 917,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Zaktualizowane: 4 maja 2026

338 000 zł 48,86 m² 6 917,72 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 338 000 zł (6 917,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 48,86 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43083/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na tym osiedlu wszystko jest w zasięgu ręki. Sklepy, galeria handlowa kilka minut spacerem, szkoła, żłobek, przychodnia, apteka i przystanek autobusowy. Do tego szybki wyjazd w stronę Lublina i bliskość terenów zielonych.
Mamy tutaj w ofercie dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Dwa ustawne pokoje, jeden z wyjściem na loggię, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy duża piwnica. (...)

Agent

Joanna Ronowiecka

724 434...

724 434 821

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Ronowiecka

724 434...

724 434 821

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Ronowiecka