Mieszkanie, ul. Słowackiego

Słowackiego, Chełm, lubelskie

  • 260 000 zł
  • 42,13 m²
  • 6 171,37 zł/m²

Zdjęcie

Marta Worobij

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Słowackiego, Chełm, lubelskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

260 000 zł

42,13 m²

6 171,37 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

260 000 zł 42,13 m² 6 171,37 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1978
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1978

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 42,13 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Czynsz: 500 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m², położone na pierwszym piętrze przy ul. Juliusza Słowackiego. Lokal przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch oddzielnych pokoi,
- osobnej kuchni,
- łazienki z WC,
- przedpokoju.

Do mieszkania przynależy również piwnica. (...)

Agent

Marta Worobij

885 851...

885 851 163

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

885 851...

885 851 163

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości