dowolna

Nieruchomości Chełm - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojsławicka

Działki,Chełm

420 000 zł40 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego, energooszczędnego mieszkania na parterze, z własnym ogródkiem i bez żadnych opłat czynszowych? Ta oferta łączy wygodę, prywatność, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chełm

Śródmieście,Chełm

11 000 000 zł2 813 m² 3 910 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 678 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek produkcyjno- magazynowy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Chełmie województwo Lubelskie. Strategiczne położenie tej miejscowości sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Chełm

283 000 zł44 m² 6 360,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Promocja wakacyjna do 31 08 2025 R ! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w centrum gdzie wszędzie blisko ale mieszkać w ciszy , bez gwaru ulicznego - to mieszkanie jest dla Ciebie. Wyzwanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Słoneczne,Chełm

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 3 pietrze w Chełmie przy ul. Wieniawskiego (osiedle Słoneczne). Metraż: 59 m2 Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

370 000 zł76 m² 4 886,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy Al. J. Piłsudskiego w Chełmie. Lokal znajduję na II piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Chełm,lubelskie

545 008 zł150 m² 3 633,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej, w Chełmie, przy ul Lipowej. Powierzchnia całkowita - 150 m 2 , piętrowy z piwnicą pod całą powierzchnią domu oraz strychem - 54 m 2 , nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Chełm

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Chełma - ul. Gabriela Narutowicza! Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

325 000 zł45 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 44,6 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zachodnia

Zachód,Chełm

249 000 zł94 m² 2 634,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy - ul. Zachodnia w Chełmie! Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 94,5 m , zlokalizowany w doskonałej części Chełma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Zachód,Chełm

405 000 zł60 m² 6 772,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie 59,80m2, wykończone w wysokim standardzie, zapewniające komfort i wygodę. Przemyślany układ pomieszczeń oraz eleganckie detale tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

240 000 zł36 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 36 m2 zlokalizowaną na 1 piętrze w bloku przy ul. Wolności w Chełmie. Oferowane mieszkanie własnościowe składa się się z pokoju głównego z wnęką którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Cementowni,Chełm

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2 znajdujące się na 3 piętrze przy ul. Św. Mikołaja w Chełmie. Mieszkanie składa się: - salonu z wyjsciem na balkon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Pułku Szwoleżerów

Dyrekcja Dolna,Chełm

285 000 zł49 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

382 641 zł41 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Reformacka | mieszkanie 2-pok. | M21 2-pokojowe mieszkanie numer M21 na parterze w Inwestycji Nowa Reformacka Nowa Reformacka | mieszkanie 2-pok. | M26 2-pokojowe mieszkanie numer M26 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

249 000 zł45 m² 5 582,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44,6 m | 2 piętro | Super układ | Chełm, ul. Piłsudskiego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji i z wygodnym układem pomieszczeń? Sprawdź tę ofertę! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Chełm,lubelskie

310 000 zł56 m² 5 523,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem 2. piętro, duży balkon, spokojna okolica ul. Słowackiego, chełm Szukasz mieszkania, które połączy wygodę codziennego życia z dobrą lokalizacją? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołyńska

Dyrekcja Dolna,Chełm

229 000 zł36 m² 6 313,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,27 m2 zlokalizowanego na parterze przy ulicy Wołyńskiej w Chełmie. Oferowane mieszkanie własnościowe składa się się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Cementowni,Chełm

345 000 zł48 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Chełmie przy ul. Kolejowej 90 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni **48,3 m **, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagiellońska

Cementowni,Chełm

870 000 zł125 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom, który daje Ci wolność - technologia, oszczędność i wygoda w centrum Chełma Marzysz o nowoczesnym domu, który sam zadba o Twój komfort, obniży rachunki i da Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Słoneczne,Chełm

492 005 zł65 m² 7 526,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w centrum Chełma - ul. Karola Kurpińskiego , 3 piętro , stan developerski - zamknięte osiedle z monitoringiem i miejscem parkingowym. - drzwi zewnętrzne - nowe, - okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

300 000 zł51 m² 5 836,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na osiedlu Kościuszki. Nieruchomość o powierzchni 51,40 m2 usytuowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Słoneczne,Chełm

295 000 zł59 m² 4 989,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełm

XXX-lecia,Chełm

249 000 zł58 m² 4 256,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Oferta wyłącznie w Naszym biurze *** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 58,50 m2, położone na 4 piętrze w bloku na osiedlu XXX- lecia, przy ul. Aleja Żołnierzy I awp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

420 000 zł60 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe 59,5 m po generalnym remoncie - wchodzisz i mieszkasz! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez potrzeby inwestowania w remonty? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Cementowni,Chełm

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż! Przestronny dom o powierzchni użytkowej około 190m2 na działce o powierzchni 880m2. Nieruchomość znajduje się w Chełmie przy ul. Edwarda Dembowskiego. W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzewuskiego

Rejowiecka,Chełm

637 000 zł568 m² 1 121,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 568 m2, która jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 176 m2. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starościńska

Dyrekcja Dolna,Chełm

59 000 zł18 m² 3 320,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:69 m²

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem i Instalacją elektryczną- chełm, ul. Starościńska Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego auta lub przestrzeni na warsztat, magazyn czy przechowywanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

389 008 zł79 m² 4 909,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super cena do końca grudnia! Mieszkanie 4 - pokojowe, parter, centrum do remontu , Reformacka, miejsce parkingowe zarezerwowane. Niewątpliwie atutem jest położenie na parterze, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Chełm

279 000 zł60 m² 4 638,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 4 pietrze w Chełmie przy ul. Połanieckiej. Powierzchnia- 60,15 m2. Mieszkanie składa się z: - 3 spokoi - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowskiego

Słoneczne,Chełm

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia ul. S. Żarnowskiego w Chełmie, z dużym balkonem i wiatą postojową w cenie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Chełm,lubelskie

220 000 zł49 m² 4 445,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedajemy nieruchomość położoną w Mieście Chełm w bliskim sąsiedztwie Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w ciągu handlowo usługowym przy ul. Nowy Świat. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mechaniczna

Śródmieście,Chełm

443 000 zł59 m² 7 485,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom 1 piętrowy, lewa część domu dwurodzinnego, , w centrum Chełm, ul Mechaniczna - boczna Pocztowej, obok pans. Dom 1-piętrowy, 59,18 m 2, z niedużą piwnicą, podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Działki,Chełm

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia tej unikalnej nieruchomości, która znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, w okolicy lasu Borek, przy ul. Jałowcowej, zaledwie kilka minut od.