dowolna

Nieruchomości Chełm - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Kościuszki,Chełm

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem Chełm, ul. Połaniecka Szukasz swojego pierwszego mieszkania, w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Działki,Chełm

471 900 zł49 m² 9 701,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Chełm, ul. ks. Ignacego Skorupki 5 Na sprzedaż stylowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,73 m (w tym komórka lokatorska 4,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

275 000 zł45 m² 6 138,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokoje, 44,8 m , II piętro ul. Słowackiego, blisko przedszkola i stadionu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,80 m , położone na drugim piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Chełm,lubelskie

1 800 000 zł2 879 m² 625,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam niezabudowaną nieruchomość komercyjną z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne z usługami. 1. Lokalizacja- chełm, woj. Lubelskie. Centrum miasta, starówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Chełm

280 000 zł52 m² 5 388,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 51,96 m , zlokalizowane w Chełmie przy ul. Pocztowej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

162 000 zł25 m² 6 529,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasną kawalerkę, usytuowaną na 2 piętrze przy ul. 11 listopada, chełm, osiedle Dyrekcja. Metraż: 24,81 m2 W skład mieszkania wchodzą: -przestronny, widny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Reformackiej w Chełmie. Lokal znajduje się na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Chełm

369 900 zł45 m² 8 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Chełma | 45,23 m | pierwsze piętro l Gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Dyrekcja Górna,Chełm

339 000 zł60 m² 5 647,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chełm, ul. Graniczna 14 parter - 60,03 mkw ogródek do dyspozycji właścicieli _____________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Chełm, ul. Graniczna 14. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Chełm

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w Chełmie przy ul. Narutowicza w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pszenna

Słoneczne,Chełm

150 000 zł3 073 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 0,30 Ha w spokojnej czesci miasta. Lokalizacja: miasto Chełm ul. Pszenna Powierzchnia:0,3073 ha (3073m ) Status: zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm

275 000 zł58 m² 4 774,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę dwupokojowego (57.60 m2) mieszkania na 1 piętrze, przy ul. Kolejowej 67a w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojsławicka

Działki,Chełm

370 000 zł40 m² 9 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego, energooszczędnego mieszkania na parterze z własnym ogródkiem i bez czynszu? To oferta, która łączy wygodę, prywatność, nowoczesne technologie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dąbrowskiego

Żółtańce,Chełm

240 000 zł2 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Żółtańce Kolonia (ul. Dąbrowskiego 79 i 83, przedmieścia Chełma)** Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Rejowiecka,Chełm

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 297 m²

Nie każda nieruchomość musi być gotowa, żeby była wartościowa ta daje możliwość stworzenia czegoś całkowicie od podstaw. Na sprzedaż dom z działka, położony przy ul. Krańcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Chełm

1 790 000 zł366 m² 4 890,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przy ul. Lwowskiej 13 w Chełmie jednej z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście. Budynek o powierzchni całkowitej 366 m oferuje ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,9 m położone w Chełmie przy ul. Wolności w lokalizacji, która codzienność zamienia w wygodę. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Synów Pułku

Zachód,Chełm

325 000 zł65 m² 5 015,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnej lokalizacji, przy drodze wylotowej z Chełma, wjeździe na Osiedle zachód/gwarek/ Przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64,8 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dembowskiego

Chełm,lubelskie

695 000 zł195 m² 3 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wyjątkowa oferta - przestronny dom w Chełmie! Szukasz domu dla dużej rodziny, a może interesującej nieruchomości pod inwestycję? Na sprzedaż jest połowa bliźniaka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

399 000 zł41 m² 9 616,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

1 piętro!stylowe 2 pokoje po remoncie generalnym - ul. 11 Listopada Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,49 m2, zlokalizowane w Chełmie przy ul. 11 Listopada 6a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Cementowni,Chełm

323 000 zł56 m² 5 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 56m znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie składa się: -salonu z aneksem kuchennymi, -sypialni, -łazienki, -wc, -korytarza, -garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełm

XXX-lecia,Chełm

325 000 zł49 m² 6 592,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie aleja I Armii Wojska Polskiego, chełm 49,3 m2 | 2 sypialnie + salon | 4. piętro | po generalnym remoncie Szukasz swojego pierwszego mieszkania, w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Chełm

553 000 zł64 m² 8 640,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament po generalnym remoncie centrum Chełma, ul. Narutowicza. To nietuzinkowe mieszkanie z charakterem, które trzeba zobaczyć na żywo, by w pełni docenić jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Śródmieście,Chełm

176 005 zł32 m² 5 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy to okazja ? Oceń sam, mieszkanie o powierzchni 32 m 2, po remoncie , 2 pokoje, ul Siedlecka. Mieszkanie po generalnym remoncie , na parterze , 2-pokojowe. Jeden pokój - duży, drugi - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodowskiej

Chełm,lubelskie

259 009 zł39 m² 6 624,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni około 40 m2 usytuowane jest na parterze, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Dyrekcja Dolna,Chełm

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą wykończysz według własnego uznania lub pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. ks. Piotra Skargi w Chełmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Chełm

455 000 zł68 m² 6 654,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe w Chełmie, os. Słoneczne Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na zieleń, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

229 000 zł25 m² 9 305,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie przy ul .11 Listopada , na 2 piętrze, jednostronna, od strony południowej - jest bardzo nasłoneczniona więc i widna, cicha - nie słyszymy ruchu ulicznego ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołyńska

Cementowni,Chełm

219 000 zł45 m² 4 908,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja do 28 lutego 2026 r Marzysz o własnym M w kamienicy z potencjałem, w cenie, która dawno nie pojawiła się na rynku? To jest właśnie ta okazja! Lokalizacja: chełm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wołyńska

Cementowni,Chełm

219 009 zł28 m² 7 821,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna Kawalerka po Generalnym Remoncie w Serce Chełma! Szukasz swojego pierwszego mieszkania, gotowego do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych kosztów? A może myślisz o pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Śródmieście,Chełm

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z garażem i ogródkiem | ul. Partyzantów, chełm Parter | 59 m | Garaż 31,5 m | Pomieszczenie gospodarcze | Rekuperacja | Centrum Chełma Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muzyki

Cementowni,Chełm

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 120 m , 4 sypialnie, fotowoltaika, ogrzewanie gazowe Chełm, ul. Muzyki Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120 m , położony przy ul. Muzyki w Chełmie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Chełm,lubelskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej w Chełmie, w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośredniej okolicy znajduje się mosir oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niepodległości

Dyrekcja Górna,Chełm

343 000 zł72 m² 4 744,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 72,5 m Centrum osiedla Dyrekcji w Chełmie, super ustawne, z dużym potencjałem, do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Chełm

435 009 zł63 m² 6 904,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 2023 r.! Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż pięknie wykończone i kompletnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Zachód,Chełm

398 009 zł60 m² 6 578,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój z doskonałą infrastrukturą, ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bulwarowa

Śródmieście,Chełm

99 000 zł893 m² 110,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie, ul. Bulwarowa (boczna ul. Pszennej) Działka o nr 216/11 (objęta mpzp jako teren zabudowy jednorodzinnej). Działka charakteryzuje się płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Chełm

270 000 zł50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wojsławicka

XXX-lecia,Chełm

81 000 zł16 m² 5 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż Chełm skrzyżowanie Wojsławicka 8f Powstańców Warszawy Na sprzedaż garaż z kanałem w bardzo dobrym stanie - wymiary 2,6 x 6 m - powierzchnia około 16 m2 Lokalizacja garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chełm

Koniczynka,Chełm

485 000 zł74 m² 6 552,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,02 m2. Położone w województwie lubelskim w miejscowości Chełm, na osiedlu Koniczynka. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm

289 000 zł33 m² 8 821,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 33 m Niski czynsz Po remoncie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w Chełmie, w nowszym bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.