Serce 0 Ulubione

Działki Chełm Osiedle Rejowiecka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

67 000 zł1 677 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 286 m² 93,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Chełmie, przy ul. Wielkopolskiej (boczna ul. Ceramicznej) w miejscu, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 453 m² 73,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2453 m zlokalizowana jest przy ul. Malowane w północno-zachodniej części Chełma. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 668 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej, dobrze położonej działki budowlanej w Chełmie ta oferta może Cię zainteresować. Działka o powierzchni 3668 m znajduje się przy ul. Malowane.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 632 m² 45,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

70 770 zł1 011 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1011 m , położoną w Chełmie przy ul. Ułanów. To idealne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą się budować lub szukają działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poleska

Rejowiecka,Chełm

80 000 zł3 016 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka z prawem zabudowy. Lokalizacja: chełm ul. Poleska Powierzchnia: 3016 m Status: uprawy ogrodnicze z prawem zabudowy a) Zasady zagospodarowania terenu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Staffa

Rejowiecka,Chełm

120 000 zł993 m² 120,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Chełmie w bardzo dobrej lokalizacji - 10 min. pieszo do centrum handlowego - Galeria Chełm, do szkoły przedszkola, przychodni, szpitala, 5 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krańcowa

Rejowiecka,Chełm

140 000 zł1 175 m² 119,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1175 m , położoną w Chełmie przy ul. Krańcowej 2b. To idealne miejsce na budowę domu bliźniaczego dla młodych rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Witosa

Malowane,Chełm

120 000 zł857 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, posiadam na sprzedaż nieruchomość sklasyfikowaną jako orną, powierzchnia całkowita 857mkw, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bursztynowa

Wygon,Chełm

144 900 zł2 100 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pilnie więc tanio! Sprzedam idealne dwie działki budowlane w kwadracie - 11 i 10arów - do kupienia osobno lub jako całość (21arów). Chełm, wygon, ulica Bursztynowa. Wszystkie media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Horodyszcze,Chełm

91 000 zł1 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chełmie 1300m2 ul. Kaszubska boczna budowlanej cena 70zł/m Częściowo uzbrojona (prąd) Tel.  

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij