dowolna

Mieszkania umeblowane Chełm - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne mieszkanie, funkcjonalne, po modernizacji. Kuchnia połączona z przestronną jadalnią. Salon z balkonem + 2 pokoje (sypialnia i 1 pokój do zagospodarowania wg uznania).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,60 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze W samym sercu chełma Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 w świetnej lokalizacji - Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,93 m² 5 657,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,7 m2, położone na 4 piętrze w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

355 009 zł74,18 m² 4 785,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Majowa promocja cenowa! Sprzedaż przestronnego mieszkania w Chełmie ul .Wirskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,18 m2, położone na osiedlu Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, chełm Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż al. Piłsudskiego, chełm parter! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy al. Piłsudskiego w Chełmie w jednej z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w centrum Chełma- ul. Kolejowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania na osiedlu Zachód w Chełmie? Ta lokalizacja to świetne rozwiązanie, szybki wylot z miasta na Lublin, zamość czy Włodawę. Jeśli pracujesz w jednostce wojskowej to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,51 m² 5 042,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł92,20 m² 5 368,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi, 2 łazienki, po remoncie gotowe do zamieszkania lub wynajmuszukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo gotowej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość przy ul. Wirskiego w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

273 009 zł48,70 m² 5 605,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowanego przy ul. Połanieckiej 8 , 3 piętro w Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

298 009 zł51,80 m² 5 753,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - ul. Grota-Roweckiego, chełm Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji pod wynajem w świetnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44,52 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 44,5 m2 , 2-pokojowe położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ulicy Zachodniej 15 Układ mieszkania: -2 ustawne pokoje -osobna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,19 m² 5 393,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,60m2 znajdujące się na osiedlu XXX- lecia w Chełmie w powiecie Chełmskim.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,31 m² 5 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie przy ul. Dreszera w Chełmie na poddaszu, o pow. 67 m2, na 3 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

576 000 zł122,50 m² 4 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość piętrowa, mieszkalno-usługowa przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł71,90 m² 6 675,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72 m z loggią - Chełm, ul. Zachodnia II piętro Przedstawiamy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 009 zł38 m² 4 868,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na biznes! Parter, ul. Siedlecka - bezczynszowe! Szukasz miejsca, które połączy funkcję mieszkalną z potencjałem na prowadzenie własnego biznesu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

193 005 zł38,44 m² 5 020,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka z potencjałem w sercu Chełma - idealna inwestycja! Szukasz nieruchomości z charakterem w historycznej kamienicy? Masz wizję i chęć stworzenia wymarzonego miejsca od.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w zabytkowej kamienicy w centrum Chełma - bez czynszu! Lokalizacja: chełm, róg ulic Pijarska / Lubelska (przy kościele pw. Rozesłania Świętych Apostołów).

Szczegóły ogłoszenia

185 008 zł31,90 m² 5 799,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa, jakiej dawno nie było! Idealna pod wynajem - ul. Mickiewicza Szukasz "perełki" inwestycyjnej w Chełmie? A może marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,50 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , usytuowane na 4. piętrze. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej, przestronnej kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł50,90 m² 6 188,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto propozycja ogłoszenia, napisana w sposób przejrzysty i zachęcający, z podkreśleniem potencjału nieruchomości. 2 pokoje z ogromnym potencjałem na parterze w bloku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61,20 m² 5 310,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne 2 pokoje | parter | z dużym balkonem i widokiem na zieleń | Chełm, ul. Wołyńska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł61,73 m² 6 901,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój spokojny azyl w sercu Chełma 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Bazylany, ul. Wiercieńskiego Jeśli marzysz o miejscu, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,30 m² 26,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Karłowicza ( osiedle Słoneczne) w Chełmie, o powierzchni użytkowej 48,93. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,20 m² 7 868,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które nie wymagają kompromisów tu wchodzisz i urządzasz je dokładnie tak, jak chcesz, ale bez konieczności remontu! Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,53 m² 6 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Chełma - ul. Mickiewicza 26a Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

248 009 zł40,49 m² 6 125,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Ostatnia Szansa! Przestronna Kawalerka z Potencjałem - Chełm, ul. Wojsławicka Lokalizacja: chełm, ul. Wojsławicka (górna część ulicy) Kod pocztowy: 22-100 Chełm Powierzchnia: 40,49 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł74 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż - Chełm, ul. Legionów Polskich Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2 (użytkowej 64,2 m2), położone w Chełmie na.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,10 m² 5 896,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jasne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja - ul. Jedności w Chełmie. Istnieje możliwość aranżacji trzeciego pokoju. Czynsz 620 złotych, w tym: fundusz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij