dowolna

Mieszkania umeblowane Chełm - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

315 009 zł54,80 m² 5 748,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy potencjał! 3 pokoje na I piętrze - ul. Wołyńska, chełm Szukasz mieszkania, które połączą funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca, które daje komfort, prywatność i możliwości aranżacyjne dopasowane do stylu życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,19 m² 5 378,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł74,61 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z murowanym garażem w cenie! 3 pokoje, 2. piętro, loggia ul. Kosynierów, chełm Szukasz mieszkania dla rodziny lub jako bezpiecznej inwestycji? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł49,50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,68 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,68 m2 + balkon, na parterze w budynku z 2021 r. Całość w wysokim standardzie wykończenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,40 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz i przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,42 m² 5 954,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkaniem w wysokim standardzie wykończenia. Lokal usytuowany jest na parterze budynku z windą. Położony na osiedlu Cicha Dolina przy ul. Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56,17 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w cichej spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy mieszkanie do wynajmu położone w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne mieszkanie z odrębnym wejściem na parterze bliźniaka przy ul. Przemysłowej. Wnętrze z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do wyłącznego użytku Najemcy cały Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł75,18 m² 5 267,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 4. piętrze bloku na osiedlu Zachód. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest rozkładowe i zadbane. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

244 000 zł48 m² 5 062,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na 4 piętrze w bloku przy al. J. Piłsudskiego w Chełmie. To idealna propozycja dla rodziny, pary, a także jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Działki,Chełm

471 900 zł49 m² 9 701,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Chełm, ul. ks. Ignacego Skorupki 5 Na sprzedaż stylowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,73 m (w tym komórka lokatorska 4,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trubakowska

Chełm,lubelskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bezpiecznej dzielnicy , w pobliżu Komunikacja Miejska , Straż Graniczna, park Wodny, dino i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

162 000 zł25 m² 6 529,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasną kawalerkę, usytuowaną na 2 piętrze przy ul. 11 listopada, chełm, osiedle Dyrekcja. Metraż: 24,81 m2 W skład mieszkania wchodzą: -przestronny, widny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Reformackiej w Chełmie. Lokal znajduje się na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm

275 000 zł58 m² 4 774,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę dwupokojowego (57.60 m2) mieszkania na 1 piętrze, przy ul. Kolejowej 67a w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,9 m położone w Chełmie przy ul. Wolności w lokalizacji, która codzienność zamienia w wygodę. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

399 000 zł41 m² 9 616,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

1 piętro!stylowe 2 pokoje po remoncie generalnym - ul. 11 Listopada Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,49 m2, zlokalizowane w Chełmie przy ul. 11 Listopada 6a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełm

XXX-lecia,Chełm

325 000 zł49 m² 6 592,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie aleja I Armii Wojska Polskiego, chełm 49,3 m2 | 2 sypialnie + salon | 4. piętro | po generalnym remoncie Szukasz swojego pierwszego mieszkania, w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Chełm

553 000 zł64 m² 8 640,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament po generalnym remoncie centrum Chełma, ul. Narutowicza. To nietuzinkowe mieszkanie z charakterem, które trzeba zobaczyć na żywo, by w pełni docenić jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodowskiej

Chełm,lubelskie

259 009 zł39 m² 6 624,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni około 40 m2 usytuowane jest na parterze, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Dyrekcja Dolna,Chełm

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą wykończysz według własnego uznania lub pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. ks. Piotra Skargi w Chełmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Chełm

455 000 zł68 m² 6 654,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe w Chełmie, os. Słoneczne Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na zieleń, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Cementowni,Chełm

229 000 zł25 m² 9 305,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie przy ul .11 Listopada , na 2 piętrze, jednostronna, od strony południowej - jest bardzo nasłoneczniona więc i widna, cicha - nie słyszymy ruchu ulicznego ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Chełm,lubelskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej w Chełmie, w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośredniej okolicy znajduje się mosir oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Chełm

435 009 zł63 m² 6 904,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 2023 r.! Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż pięknie wykończone i kompletnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Zachód,Chełm

398 009 zł60 m² 6 578,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój z doskonałą infrastrukturą, ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Zachód,Chełm

1 600 zł44 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Zachodniej w Chełmie. Mieszkanie jest po remoncie, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Chełm

270 000 zł50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chełm

Koniczynka,Chełm

485 000 zł74 m² 6 552,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,02 m2. Położone w województwie lubelskim w miejscowości Chełm, na osiedlu Koniczynka. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

XXX-lecia,Chełm

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe M4 W chełmie Mieszkanie o powierzchni 56 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Powstańców Warszawy, chełm, województwo lubelskie. Trzypokojowe lokum czeka na nowych właścicieli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników

Chełm,lubelskie

555 000 zł64 m² 8 740,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam - bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 63,5m2. Piętro 3 w bloku po termomodernizacji ul. Męczenników 12. Blok posiada przestronną i czystą klatkę schodową. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Dyrekcja Górna,Chełm

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chełmskie Widoki, położone w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta, malowniczego parku, sklepów oraz znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połaniecka

Kościuszki,Chełm

1 600 zł36 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,1 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ul. Połanieckiej w Chełmie. Mieszkanie jest po remoncie, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

415 000 zł63 m² 6 597,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w swoim wymarzonym miejscu - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze! Zapraszam do odkrycia tego jasnego i stylowo wykończonego mieszkania, które znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołaja

Śródmieście,Chełm

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, kuchnia z oknem, piwnica, domofon. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, na 1 piętrze, ciepłe. Doskonale położone w centrum na Starówce.