dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Chełm - Sprzedaż i najem

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chełm

Chełm,lubelskie

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia lub na sprzedaz mieszkanie,umeblowane na 4 pietrze. 900 zl miesiecznie+liczniki+kaucja 1000zl 3 pokoje, kuchnia, osobne wc. Mieszkanie jest czyste, zadbane, bardzo jasne. Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połaniecka

Chełm,lubelskie

550 zł36 m² 15,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke w scislym centrum miasta (ul. Polaniecka).Mieszkanie umeblowane.Wszystkie media tv mozliwosc internetu. Parking dla mieszkancow bloku.W poblizu Tesco,Carrefour,Przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

175 000 zł60 m² 2 907,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, meble kuchenne w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

149 000 zł59 m² 2 525,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie - 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, w łazience i toalecie - glazura i terakota, okna drewniane - w przypadku wymiany spółdzielnia zwraca 80 % kosztów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

140 000 zł44 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze, po generalnym remoncie, umeblowane, słoneczne (okna południowo - zachodnie). Blok ocieplony, domofon, okna nowe, drzwi wejściowe nowe drewniane, nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Gwarek,Chełm

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedanie mieszkanie 63m2 p1/3 Trzy pokojowe z dużym balkonem. W pełni umeblowane, osobna toaleta w glazurze, łazienka w glazurze, duża wanna i osobną kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutosławskiego

Śródmieście,Chełm

600 zł42 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestrzenna ładna kawalerka 42m2 blisko centrum do zamieszkania już od listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Słowackiego,Chełm

142 000 zł53 m² 2 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania mieszkanie w bardzo spokojnej dzielnicy Chełma. Mieszkanie znajduje się na ul. Słowackiego. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, ubikacji, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Chełm,lubelskie

900 zł62 m² 14,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dostępność do urzędów, sklepów, szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Chełm,lubelskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przestronne i funkcjonalne w Chełmie przy ulicy Przemysłowej. Niskie opłaty. Mieszkanie jest widne, słoneczne, ciepłe, kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Synów Pułku

Chełm,lubelskie

159 000 zł57 m² 2 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w cichej okolicy ,ładne i zadbane,składa się z 3 pokoi ,kuchni, łazienka i wc osobno w mieszkaniu są 2 balkony od wschodniej i zachodniej strony .W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzyki

Chełm,lubelskie

600 zł41 m² 14,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Chełmie,ul. Muzyki, nowsze budownictwo. Wysoki parter. Domofon. wspólnota mieszkaniowa Duży balkon, aneks kuchenny - umeblowany, opłaty: 600 zł odstępne + czynsz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

950 zł62 m² 15,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 3 maks 4 osobom.Mieszkanie przeznaczone wyłącznie dla studentów/studentek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3-go Maja

Bazylany,Chełm

992 zł62 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

M-4, 62 m2, słoneczny układ mieszkania, dużo zieleni,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

170 000 zł73 m² 2 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bloku na IV piętrze zlokalizowane na osiedlu Słonecznym. Cztery pokoje. Okna nowe, drewniane. Ogrzewanie miejskie. Kuchnia z oknem, oddzielna. Łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

XXX-lecia,Chełm

850 zł44 m² 19,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukuję współlokatorów do M-3. Mieszkanie samodzielne, umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja. Zapraszam:)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Chełm,lubelskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 65 mkw, położone w bardzo dobrej lokalizacji. 3 pokoje, kuchnia z oknem, toaleta i łazienka z wanną oddzielnie. Mieszkanie odnowione, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutosławskiego

Chełm,lubelskie

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę (wspólnota mieszkaniowa). Mieszkanie wykończone nowocześnie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Wszystkie media (internet, tv, domofon, itd.) Parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wirskiego

Słoneczne,Chełm

145 000 zł49 m² 2 963,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu słonecznym, 2 pokoje,kuchnia,łazienka - 48.93 m2. Wymieniona stolarka okienna, IV piętro,mieszkanie słoneczne. Bardzo dobra lokalizacja,możliwy stały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bazylany,Chełm

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojne i ładne osiedle. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 3-go Maja

Bazylany,Chełm

207 500 zł53 m² 3 900,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wspólnota mieszkaniowa(deweloper Goryń) Mieszkanie bardzo przestronne, wykończone w dobrym standardzie. Kuchnia z aneksem, duża łazienka z wanną, oraz dwa pokoje. Czynsz z wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Cementowni,Chełm

85 000 zł25 m² 3 386,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

przytulne mieszkanko,obok nowo wybudowanego osiedla "zielone zacisze",blok ogrodzony,prywatny parking,wspolnota mieszkaniowa,niski czynsz z wodą około 200zł,możliwość postawienia garazu ,spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Słoneczne,Chełm

178 250 zł71 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

- mieszkanie na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty - bardzo dobra lokalizacja na osiedlu Słonecznym: tuż pod blokiem przedszkole, parking strzeżony i plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dyrekcja Dolna,Chełm

150 000 zł44 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze, po generalnym remoncie,umeblowane, słoneczne (okna południowo - zachodnie). Blok ocieplony, domofon, okna nowe, drzwi wejściowe nowe drewniane, nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

550 zł34 m² 16,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke W scislym centrum miasta ul.POLANIECKA W PELNI WYPOSAZONE GOTOWE DO ZAMISZKANIA. Wszystkie media tv mozliwosc internetu. Parking dla mieszkancow bloku. W poblizu carrefour,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, XXX-lecia

XXX-lecia,Chełm

150 000 zł40 m² 3 763,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podwieszane sufity, nowa instalacja, panele, zabudowa kuchni- przedpokoju, glazura i terakota w kuchni i łazience, z meblami lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Śródmieście,Chełm

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elektryczny podgrzewacz wody , blok ocieplony,nowe okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutosławskiego

Śródmieście,Chełm

196 800 zł48 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja, okazja, okazja nowoczesne mieszkanie w bezpośrednim centrum Chełma, ul. Lutosławskiego, os. Demos, umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga dodatkowych nakładów, niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chełm

Chełm,lubelskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne, czyste, w pelni wyposazone (pralka, tv, lodowka, itp) i umeblowane mieszkanie wynajme w Chelmie (ul. Grota Roweckiego 2a) - Blok swiezo wyremontowany, blisko do centrum, sklepow. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

650 zł35 m² 18,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke w scislym centrum miasta ul. Polaniecka w pelni wyposazone gotowe do zamieszkania.wszystkie media tv.mozliwosc internetu.parking dla mieszkancow bloku.w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Do sprzedania M-3, 58m, na ulicy Lubelskiej przy jednostce wojskowej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wymienione okna, polozone panele, plytki, nowy bojler grzewczy. Bardzo ladna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Szwoleżerów

Słowackiego,Chełm

42 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji , balkon po remoncie.Dzielnicy bardzo spokojna. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Cementowni,Chełm

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie znajdują się wszystkie opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Chełm

1 800 zł150 m² 12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zrobiony generalny remont, wymienione okna i ocieplenie zewnętrzne 2009/2010. Częściowo umeblowany. Ogrzewanie miejskie, gaz, c.w.u piecyk gazowy. Możliwość podłączenia telefonu i internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie częściowo umeblowane przy ul. Wolności ( w pobliżu supermarket)dla studentek lub studentów, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Chełm

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie w centrum Chełma ul. Mickiewicza 18,mieszkanie wymaga remontu.Sugerowana cena to 130000,podlega ona jednak negocjacji. Prosze o kontakt pod numerem   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutosławskiego

Chełm,lubelskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę nowocześnie wykończoną oraz w pełni wyposażoną (salon z aneksem kuchennym, sypialnia. łązienka, przedpokój). Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Chełm

550 zł35 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke w scislym centrum miasta ul.Polaniecka w pelni wyposazone gotowe do zamieszkania.Wszystkie media tv,mozliwosc internetu.Parking dla mieszkancow bloku.W poblizu Carrefour,Tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lutosławskiego

Śródmieście,Chełm

137 000 zł34 m² 4 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 34m2., w nowym budownictwie. Okna pcv, panele, glazura, terakota, pokój z aneksem kuchennym plus mały pokój (np. dla dziecka). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bazylany

Bazylany,Chełm

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Państwa, sprzedam mieszkanie w Chełmie, położone na osiedlu Bazylany, wysoki parter , m4, 63,5m2, 3 pokoje + kuchnia, przedpokój, osobno łazienka i wc, balkon, nowe okna pcv , telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

165 000 zł55 m² 3 005,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja bardzo dobra.W pobliżu wszystkie punkty usługowe wraz z pasażem handlowym,szkoła przedszkole,przychodnia,bank,dworzec PKP. Standard wykończenia: ściany-tynki,podłogi(pokoje.