dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Chełm - Sprzedaż i najem

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne mieszkanie, funkcjonalne, po modernizacji. Kuchnia połączona z przestronną jadalnią. Salon z balkonem + 2 pokoje (sypialnia i 1 pokój do zagospodarowania wg uznania).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,86 m² 5 440,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne i ustawne 4 pokoje | 72 m2 | 3 piętro | Os. Bazylany Powierzchnia: 72,34 m2 Piwnica: 6,52 m2 Piętro: 3 Czynsz: ok. 850 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,93 m² 5 657,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,7 m2, położone na 4 piętrze w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w centrum Chełma- ul. Kolejowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferujemy przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy kolejowej na Osiedlu Dyrekcja w Chełmie,.

Szczegóły ogłoszenia

239 009 zł36,40 m² 6 566,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Wyremontowana kawalerka na parterze - 36 m2 | Chełm, ul. Kamieńskiego 1 Szukasz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał po remoncie? A może szukasz pewnej inwestycji pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,51 m² 5 042,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Partyzantów w Chełmie. Lokal znajduje się na I piętrze w kamienicy i ma ogromny potencjał do aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,19 m² 5 393,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,60m2 znajdujące się na osiedlu XXX- lecia w Chełmie w powiecie Chełmskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,31 m² 5 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie przy ul. Dreszera w Chełmie na poddaszu, o pow. 67 m2, na 3 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł61,73 m² 6 901,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój spokojny azyl w sercu Chełma 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Bazylany, ul. Wiercieńskiego Jeśli marzysz o miejscu, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,30 m² 26,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Karłowicza ( osiedle Słoneczne) w Chełmie, o powierzchni użytkowej 48,93. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,53 m² 6 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Chełma - ul. Mickiewicza 26a Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł74 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż - Chełm, ul. Legionów Polskich Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2 (użytkowej 64,2 m2), położone w Chełmie na.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł74,61 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z murowanym garażem w cenie! 3 pokoje, 2. piętro, loggia ul. Kosynierów, chełm Szukasz mieszkania dla rodziny lub jako bezpiecznej inwestycji? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 000 zł328,14 m² 1 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1980

Lokal na parterze - ponad 328 m2 w centrum Chełma! Idealny pod biznes, inwestycję lub mieszkania! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,68 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,68 m2 + balkon, na parterze w budynku z 2021 r. Całość w wysokim standardzie wykończenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkaniem w wysokim standardzie wykończenia. Lokal usytuowany jest na parterze budynku z windą. Położony na osiedlu Cicha Dolina przy ul. Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56,17 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w cichej spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy mieszkanie do wynajmu położone w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 158 zł40,82 m² 9 558 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

winda Oferta sprzedaży mieszkania Nowa Reformacka, chełm Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Nowa Reformacka w Chełmie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł28,93 m² 7 224,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 29 m + piwnica 21 m + parking | 1 piętro | ul. Sienkiewicza 17 - bez czynszu! Na sprzedaż przytulne mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,90 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 64,90 m (ponad 70 m po podłodze) - centrum Chełma, ul. Obłońska 6 Gotowe do zamieszkania , Balkon z widokiem , Parking za szlabanem Szukasz mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowskiego

Słoneczne,Chełm

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament klasy premium ul. Dr Żarnowskiego 4 Chełm Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które oferuje więcej niż standard - ta oferta jest dla Ciebie. Do wynajęcia nowy, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Kościuszki,Chełm

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem Chełm, ul. Połaniecka Szukasz swojego pierwszego mieszkania, w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trubakowska

Chełm,lubelskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bezpiecznej dzielnicy , w pobliżu Komunikacja Miejska , Straż Graniczna, park Wodny, dino i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm

275 000 zł58 m² 4 774,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę dwupokojowego (57.60 m2) mieszkania na 1 piętrze, przy ul. Kolejowej 67a w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Śródmieście,Chełm

176 005 zł32 m² 5 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy to okazja ? Oceń sam, mieszkanie o powierzchni 32 m 2, po remoncie , 2 pokoje, ul Siedlecka. Mieszkanie po generalnym remoncie , na parterze , 2-pokojowe. Jeden pokój - duży, drugi - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Chełm

270 000 zł50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Dyrekcja Górna,Chełm

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chełmskie Widoki, położone w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta, malowniczego parku, sklepów oraz znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dyrekcja Górna,Chełm

460 000 zł90 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie 78,5 m2 w zabytkowej kamienicy kolejowej "dyrekcja" w Chełmie Z kominkiem, cegłą na ścianie, ogródkiem - idealne połączenie klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

1 900 zł45 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na ul. Wolności 44,6 m2. Parter, 2 pokoje + kuchnia + łazienka, duży balkon. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane i wyposażone. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutosławskiego

Słoneczne,Chełm

385 000 zł49 m² 7 793,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na parterze - w centrum | ul. W. Lutosławskiego 5, chełm! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Śródmieście,Chełm

295 000 zł58 m² 5 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę trzypokojowego mieszkania w przy ul. Gen. Orlicz Dreszera w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij