dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Chełm - Sprzedaż i najem

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Armii Krajowej

Śródmieście,Chełm

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 2 pietrze w Chełmie przy Al. Armii Krajowej. Powierzchnia użytkowa- 56m2. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełm

Koniczynka,Chełm

495 000 zł67 m² 7 344,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w centrum Chełma- ul. Aleja Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego, oś. Koniczynka. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: poznaj ofertę trzypokojowego (59.90 m2) mieszkania w przy ul. Wolności 5 w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełm

Działki,Chełm

368 000 zł61 m² 5 990,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Chełmie przy ul. Żołnierzy Armii Wojska Polskiego (blisko ul. Wojsławickiej). Powierzchnia użytkowa 61,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołyńska

Chełm,lubelskie

260 005 zł67 m² 3 883,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja! Warto obejrzeć! Zapraszamy do obejrzenia mieszkania - kuchnia po remoncie, łazienka po remoncie, ul Wołyńska. Pełna własność o powierzchni 66,95 m 2, na 2 piętrze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Śródmieście,Chełm

255 000 zł40 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania w sercu miasta, przy ul. Św. Mikołaja! To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort, wygodę oraz bliskość do wszystkich miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dyrekcja Dolna,Chełm

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nasze biuro Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wołyńskiej w Chełmie, woj. lubelskie, o powierzchni 36,60 mkw. Mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dyrekcja Dolna,Chełm

1 200 zł33 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Wołyńska w Chełmie, o powierzchni użytkowej 28,90 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełm

XXX-lecia,Chełm

219 000 zł40 m² 5 494,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Promocja wakacyjna tylko do dnia 31 08 2025! Jeżeli pragniesz mieszkać w. słonecznym , .cichym, .spokojnym miejscu, z zawsze wolnym miejscu parkingowym ale jednocześnie blisko Centrum - to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowskiego

Słoneczne,Chełm

439 000 zł37 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz eleganckiego, nowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji Chełma - gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Chełm

283 000 zł44 m² 6 360,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Promocja wakacyjna do 31 08 2025 R ! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w centrum gdzie wszędzie blisko ale mieszkać w ciszy , bez gwaru ulicznego - to mieszkanie jest dla Ciebie. Wyzwanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

240 000 zł36 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 36 m2 zlokalizowaną na 1 piętrze w bloku przy ul. Wolności w Chełmie. Oferowane mieszkanie własnościowe składa się się z pokoju głównego z wnęką którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Pułku Szwoleżerów

Dyrekcja Dolna,Chełm

285 000 zł49 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

382 641 zł41 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Reformacka | mieszkanie 2-pok. | M21 2-pokojowe mieszkanie numer M21 na parterze w Inwestycji Nowa Reformacka Nowa Reformacka | mieszkanie 2-pok. | M26 2-pokojowe mieszkanie numer M26 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Słoneczne,Chełm

492 005 zł65 m² 7 526,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w centrum Chełma - ul. Karola Kurpińskiego , 3 piętro , stan developerski - zamknięte osiedle z monitoringiem i miejscem parkingowym. - drzwi zewnętrzne - nowe, - okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

300 000 zł51 m² 5 836,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na osiedlu Kościuszki. Nieruchomość o powierzchni 51,40 m2 usytuowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarnowskiego

Słoneczne,Chełm

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego, pięknie urządzonego mieszkania do którego możesz wprowadzić się od razu? To idealna propozycja dla Ciebie. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reformacka

Śródmieście,Chełm

389 008 zł79 m² 4 909,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super cena do końca grudnia! Mieszkanie 4 - pokojowe, parter, centrum do remontu , Reformacka, miejsce parkingowe zarezerwowane. Niewątpliwie atutem jest położenie na parterze, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Chełm

279 000 zł60 m² 4 638,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 4 pietrze w Chełmie przy ul. Połanieckiej. Powierzchnia- 60,15 m2. Mieszkanie składa się z: - 3 spokoi - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedlecka

Śródmieście,Chełm

215 000 zł45 m² 4 806,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia uroków życia w centrum Chełma, w klimatycznej kamienicy przy ul. Siedleckiej. To przestronne mieszkanie o powierzchni 44,73 m , usytuowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Zachód,Chełm

315 000 zł57 m² 5 516,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 4 pietrze w Chełmie przy Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się w bloku przy jednostce wojskowej przy osiedlu Zachód!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wirskiego

Słoneczne,Chełm

385 000 zł62 m² 6 180,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 3 pietrze w Chełmie przy ul. Bolesława Wirskiego na osiedlu Słonecznym. Powierzchnia- 62,28m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Zachód,Chełm

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 2 pietrze w Chełmie przy ul. Gen. Maczka na osiedlu Zachód. Powierzchnia- 45 m2. Mieszkanie składa się z: - 2 spokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Chełm,lubelskie

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajduje się przy ul. Przemysłowej na wysokim parterze. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na duży balkon - kuchni z małym balkonem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**przestronne mieszkanie w kamienicy z lat 30. na osiedlu Dyrekcja w Chełmie** Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem, które łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Cementowni,Chełm

399 000 zł44 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,08 m , usytuowane na parterze, na zamkniętym, prestiżowym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dyrekcja Górna,Chełm

250 000 zł47 m² 5 296,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 1 pietrze w Chełmie przy ul. Granicznej. Powierzchnia- 47,2 m2. Mieszkanie składa się z: - 2 spokoi - widnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Słoneczne,Chełm

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,29 m2 na trzecim piętrze. Proponuję bardzo ładne i ustawne mieszkanie z dużym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obłońska

Śródmieście,Chełm

219 000 zł34 m² 6 386,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: poznaj ofertę kawalerki o powierzchni 34,29 m2 w centrum miasta przy ul. Obłońskiej 7 w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako pierwsze "M" lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowana przy ul. Piłsudskiego w Chełmie. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze i składa z: -salonu -2x sypialni -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

XXX-lecia,Chełm

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: poznaj ofertę dwupokojowego (38.9 m2) mieszkania w przy ul. Powstańców Warszawy 1 (skrzyżowanie z ul. Męczenników) w Chełmie, które idealnie sprawdzi się jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

375 000 zł63 m² 5 961,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 62,90 m , usytuowane przy ul. Wolności 10. Ta nieruchomość to doskonała okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Słoneczne,Chełm

465 000 zł77 m² 5 440,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 3 pietrze w Chełmie przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Słonecznym. Metraż: 76,83m2 Mieszkanie składa się z: -4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wirskiego

Słoneczne,Chełm

375 000 zł59 m² 6 358,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy piękne, przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu Słonecznym, które łączy komfort, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Chełm

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowana przy ul. Wolności w Chełmie. Mieszkanie mieści się na parterze i składa z: -salonu z aneksem kuchennym -przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Armii Krajowej

Śródmieście,Chełm

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż. Mieszkanie położone w malowniczej dzielnicy przy ulicy Armii Krajowej. Doskonały metraż! 64 m2, z którego zostały wyodrębnione 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słoneczne,Chełm

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Wolności w Chełmie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,95m2: -powierzchnia użytkowa 36,1m2 - piwnicy 3,85m2 - balkon/ loggia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Dyrekcja Dolna,Chełm

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy Al. J. Piłsudskiego w Chełmie. Lokal znajduję na parterze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał oraz do zaaranżowania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Chełm,lubelskie

430 000 zł75 m² 5 713,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 - pokojowe mieszkanie przestronne z balkonem i widokiem na tereny zielone. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Kościuszki,Chełm

449 000 zł63 m² 7 138,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o wykończonym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? A może myślisz o dodatkowym komforcie w przytulnym mieszkaniu, jeśli tak, to ta propozycja będzie dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Słoneczne,Chełm

369 000 zł74 m² 4 974,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2 usytuowane na 4 piętrze przy ul. Bolesława Wirskiego w Chełmie. W skład mieszkania wchodzą: -4 oddzielne pokoje -widna.