dowolna

Mieszkania Chełm – oferty mieszkań

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

469 000 zł145 m² 3 234,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w ścisłym centrum Chełma - przy ul. Lubelskiej 48. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 100 m2 - zajmujący całe drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,52 m² 4 941,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ulicy Piotra Skargi 1 44,5 m2 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł59,80 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie bez kompromisów - Chełm, ul. Zachodnia 17 Masz dość oglądania mieszkań z potencjałem , które w praktyce oznaczają miesiące remontów i wydawania pieniędzy? Tu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe M3 W chełmie Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, dyrekcja Dolna, chełm, województwo lubelskie. Dwupokojowe lokum czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne mieszkanie z odrębnym wejściem na parterze bliźniaka przy ul. Przemysłowej. Wnętrze z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do wyłącznego użytku Najemcy cały Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł328,14 m² 1 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1980

Lokal na parterze - ponad 328 m2 w centrum Chełma! Idealny pod biznes, inwestycję lub mieszkania! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

194 009 zł35,10 m² 5 552,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja! Inwestycyjna Szansa lub Własny Kąt do Aranżacji w Chełmie! Marzysz o własnym mieszkaniu, które zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

299 009 zł52,76 m² 5 667,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Promocja do końca marca! wyjątkowa okazja: bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w cenie! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

347 009 zł53,25 m² 6 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zmiana ceny do końca maja 2016 r - zapraszamy Mieszkanie 3-pokojowe w Sercu Chełma - idealne pod Inwestycję lub do zamieszkania! Lokalizacja: chełm, ul. Wołyńska 5 (ścisłe Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

193 005 zł38,44 m² 5 020,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka z potencjałem w sercu Chełma - idealna inwestycja! Szukasz nieruchomości z charakterem w historycznej kamienicy? Masz wizję i chęć stworzenia wymarzonego miejsca od.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,51 m² 5 042,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

355 009 zł74,18 m² 4 785,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Majowa promocja cenowa! Sprzedaż przestronnego mieszkania w Chełmie ul .Wirskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,18 m2, położone na osiedlu Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,50 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , usytuowane na 4. piętrze. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej, przestronnej kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i możliwości aranżacji. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł50,90 m² 6 188,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto propozycja ogłoszenia, napisana w sposób przejrzysty i zachęcający, z podkreśleniem potencjału nieruchomości. 2 pokoje z ogromnym potencjałem na parterze w bloku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,30 m² 6 876,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego i gotowego do zamieszkania mieszkania na drugim piętrze przy ulicy Wolności 5 w Chełmie. To wygodne, słoneczne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca, które daje komfort, prywatność i możliwości aranżacyjne dopasowane do stylu życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

325 009 zł42,25 m² 7 692,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka po generalnym remoncie w centrum Chełma - ul Kopernika - okolice Obłońskiej Powierzchnia użytkowa aż 42,25 m 2! Kuchnia - widna, z oknem, niezabudowana wc.

Szczegóły ogłoszenia

239 009 zł36,40 m² 6 566,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Wyremontowana kawalerka na parterze - 36 m2 | Chełm, ul. Kamieńskiego 1 Szukasz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał po remoncie? A może szukasz pewnej inwestycji pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,86 m² 6 917,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na tym osiedlu wszystko jest w zasięgu ręki. Sklepy, galeria handlowa kilka minut spacerem, szkoła, żłobek, przychodnia, apteka i przystanek autobusowy. Do tego szybki wyjazd w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61,20 m² 5 310,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne 2 pokoje | parter | z dużym balkonem i widokiem na zieleń | Chełm, ul. Wołyńska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł48,89 m² 5 870,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czekające na nowego właściciela, który nada mu własny charakter. Na powierzchni prawie 49 m znajduje się jasna, oddzielna kuchnia oraz trzy niezależne pokoje jeden z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,68 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,68 m2 + balkon, na parterze w budynku z 2021 r. Całość w wysokim standardzie wykończenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,40 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz i przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł81,74 m² 6 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z dwiema łazienkami i garderobami - przestrzeń i komfort w zielonej okolicy. Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł64,40 m² 5 279,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w Chełmie blisko wszystkiego, co ważne? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Połanieckiej to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

289 009 zł36 m² 8 028,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe mieszkanie z garażem murowanym , na sprzedaż w Chełmie, ul. Wołyńska 13! Mam do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wyremontowane mieszkanie, idealne dla singla lub pary. To.

Szczegóły ogłoszenia

339 009 zł75,26 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 75 m2 z garażem! Ogromny potencjał | Chełm, ul. Kolejowa Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego uznania? A może potrzebujesz przestrzeni dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jasne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja - ul. Jedności w Chełmie. Istnieje możliwość aranżacji trzeciego pokoju. Czynsz 620 złotych, w tym: fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł92,20 m² 5 368,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi, 2 łazienki, po remoncie gotowe do zamieszkania lub wynajmuszukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo gotowej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość przy ul. Wirskiego w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł54,80 m² 5 748,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy potencjał! 3 pokoje na I piętrze - ul. Wołyńska, chełm Szukasz mieszkania, które połączą funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.