dowolna

Mieszkania Chełm – oferty mieszkań

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne mieszkanie, funkcjonalne, po modernizacji. Kuchnia połączona z przestronną jadalnią. Salon z balkonem + 2 pokoje (sypialnia i 1 pokój do zagospodarowania wg uznania).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,60 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze W samym sercu chełma Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 w świetnej lokalizacji - Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł49,50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,86 m² 5 440,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne i ustawne 4 pokoje | 72 m2 | 3 piętro | Os. Bazylany Powierzchnia: 72,34 m2 Piwnica: 6,52 m2 Piętro: 3 Czynsz: ok. 850 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł68,93 m² 5 498,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,7 m2, położone na 4 piętrze w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

375 000 zł59,34 m² 6 319,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie położone w Chełmie przy ulicy Karola Szymanowskiego( osiedle Słoneczne). Usytuowane na trzecim piętrze. Trzy przestronne pokoje wraz z kuchnią, przedpokojem oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,13 m² 6 171,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m , położone na pierwszym piętrze przy ul. Juliusza Słowackiego. Lokal przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł41,41 m² 4 081,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m , położone w samym centrum Chełma przy ul. Narutowicza. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy i stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł45,78 m² 3 822,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45,78 m , położone w samym centrum Chełma przy ul. Narutowicza. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł50,90 m² 6 188,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto propozycja ogłoszenia, napisana w sposób przejrzysty i zachęcający, z podkreśleniem potencjału nieruchomości. 2 pokoje z ogromnym potencjałem na parterze w bloku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44,52 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 44,5 m2 , 2-pokojowe położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ulicy Zachodniej 15 Układ mieszkania: -2 ustawne pokoje -osobna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

190 000 zł40,50 m² 4 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Podwalnej w Chełmie. Lokal znajduję na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,20 m² 7 868,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które nie wymagają kompromisów tu wchodzisz i urządzasz je dokładnie tak, jak chcesz, ale bez konieczności remontu! Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł48,89 m² 5 870,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czekające na nowego właściciela, który nada mu własny charakter. Na powierzchni prawie 49 m znajduje się jasna, oddzielna kuchnia oraz trzy niezależne pokoje jeden z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł74,61 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z murowanym garażem w cenie! 3 pokoje, 2. piętro, loggia ul. Kosynierów, chełm Szukasz mieszkania dla rodziny lub jako bezpiecznej inwestycji? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł49,50 m² 26,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł92,20 m² 5 368,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi, 2 łazienki, po remoncie gotowe do zamieszkania lub wynajmuszukasz przestronnego mieszkania dla rodziny albo gotowej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość przy ul. Wirskiego w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

389 000 zł76,73 m² 5 069,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,73m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu miasta przy Placu Dr. Łuczkowskiego. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł49,60 m² 7 256,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w centrum Chełma- ul. Kolejowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferujemy przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy kolejowej na Osiedlu Dyrekcja w Chełmie,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,10 m² 5 896,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jasne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja - ul. Jedności w Chełmie. Istnieje możliwość aranżacji trzeciego pokoju. Czynsz 620 złotych, w tym: fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,60 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie z dużym potencjałem, położone na 2 piętrze. Lokal składa się z 3 oddzielnych, nieprzechodnich pokoi, kuchni oraz łazienki. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w kameralnej, prestiżowej inwestycji w zielonej części miasta. Prezentujemy nową inwestycję deweloperską Apartamenty Szpitalna kompleks nowoczesnych apartamentów o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,10 m² 6 343,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,1 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Połanieckiej 7 w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4,62 m .

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31,40 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji - położona na 1 piętrze w bloku przy ul. gen. Grota Roweckiego. Wnętrze przytulne zadbane, w prosty sposób nadające się do ew.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,03 m² 5 647,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chełm, ul. Graniczna 14 parter - 60,03 mkw ogródek do dyspozycji właścicieli _____________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Chełm, ul. Graniczna 14. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

325 009 zł42,25 m² 7 692,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka po generalnym remoncie w centrum Chełma - ul Kopernika - okolice Obłońskiej Powierzchnia użytkowa aż 42,25 m 2! Kuchnia - widna, z oknem, niezabudowana wc.

Szczegóły ogłoszenia

239 009 zł36,40 m² 6 566,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Wyremontowana kawalerka na parterze - 36 m2 | Chełm, ul. Kamieńskiego 1 Szukasz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał po remoncie? A może szukasz pewnej inwestycji pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, chełm Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,50 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , usytuowane na 4. piętrze. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej, przestronnej kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

485 009 zł85,83 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja Inwestycyjna! Przestronne , ul Wieniawskiego , 3 piętro , 5 pokoi - 85,83 m2! Lokalizacja: chełm, ul. Wieniawskiego Powierzchnia: 85,83 m2 Liczba pokoi: 5 Piętro: 3/4 Czynsz: niski - tylko ok. 600.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.