dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Chełm - Oferty sprzedaży i najmu

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł81,74 m² 6 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z dwiema łazienkami i garderobami - przestrzeń i komfort w zielonej okolicy. Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu -.

Szczegóły ogłoszenia

329 870 zł72,50 m² 4 549,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest jedno z nich. Na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 72,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł76,73 m² 5 069,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,73m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu miasta przy Placu Dr. Łuczkowskiego. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,10 m² 5 896,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jasne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja - ul. Jedności w Chełmie. Istnieje możliwość aranżacji trzeciego pokoju. Czynsz 620 złotych, w tym: fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł54,80 m² 5 748,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy potencjał! 3 pokoje na I piętrze - ul. Wołyńska, chełm Szukasz mieszkania, które połączą funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł48,93 m² 5 661,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,93 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Henryka Wieniawskiego 17 na osiedlu Słonecznym w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

289 009 zł36 m² 8 028,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe mieszkanie z garażem murowanym , na sprzedaż w Chełmie, ul. Wołyńska 13! Mam do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wyremontowane mieszkanie, idealne dla singla lub pary. To.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca, które daje komfort, prywatność i możliwości aranżacyjne dopasowane do stylu życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,19 m² 5 378,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,03 m² 5 647,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chełm, ul. Graniczna 14 parter - 60,03 mkw ogródek do dyspozycji właścicieli _____________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Chełm, ul. Graniczna 14. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł49 m² 6 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania / inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne dla młodej pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł74,61 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z murowanym garażem w cenie! 3 pokoje, 2. piętro, loggia ul. Kosynierów, chełm Szukasz mieszkania dla rodziny lub jako bezpiecznej inwestycji? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

193 500 zł30,49 m² 6 346,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30,5 m | 1 piętro | Chełm | ul. Mickiewicza | świetna lokalizacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,5 m położona na 1 piętrze w budynku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł40 m² 3 575 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 40 m - I piętro - bezczynszowa - atrakcyjna cena! Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które kupisz w atrakcyjnej cenie i urządzisz według własnego gustu -.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł61,73 m² 6 901,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój spokojny azyl w sercu Chełma 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Bazylany, ul. Wiercieńskiego Jeśli marzysz o miejscu, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

298 009 zł51,80 m² 5 753,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - ul. Grota-Roweckiego, chełm Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji pod wynajem w świetnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Chełmie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,25 m2 usytuowana jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65,60 m² 6 082,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 65,6 m w centrum Chełma - parter, osiedle zamknięte Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, wygodę i doskonałą lokalizację? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł328,14 m² 1 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1980

Lokal na parterze - ponad 328 m2 w centrum Chełma! Idealny pod biznes, inwestycję lub mieszkania! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,19 m² 5 393,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,60m2 znajdujące się na osiedlu XXX- lecia w Chełmie w powiecie Chełmskim.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61,20 m² 5 310,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne 2 pokoje | parter | z dużym balkonem i widokiem na zieleń | Chełm, ul. Wołyńska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,90 m² 7 269,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,90 m , położone na parterze w spokojnej i wygodnej lokalizacji przy ul. Droga Męczenników. Najważniejsze atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,70 m² 5 656,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń z duszą w zabytkowej kamienicy 61 m , parter, ul. Wiejska, chełm. Jeśli marzysz o mieszkaniu z klimatem i historią ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44,52 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 44,5 m2 , 2-pokojowe położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ulicy Zachodniej 15 Układ mieszkania: -2 ustawne pokoje -osobna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,68 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 53,68 m2 + balkon, na parterze w budynku z 2021 r. Całość w wysokim standardzie wykończenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59,80 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie bez kompromisów - Chełm, ul. Zachodnia 17 Masz dość oglądania mieszkań z potencjałem , które w praktyce oznaczają miesiące remontów i wydawania pieniędzy? Tu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe M3 W chełmie Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, dyrekcja Dolna, chełm, województwo lubelskie. Dwupokojowe lokum czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,90 m² 6 514,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w Chełmie - a jak wiadomo, takie mieszkania to dziś towar deficytowy. Idealna propozycja dla osób starszych, które.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,42 m² 5 954,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł56,17 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w cichej spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy mieszkanie do wynajmu położone w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne mieszkanie z odrębnym wejściem na parterze bliźniaka przy ul. Przemysłowej. Wnętrze z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do wyłącznego użytku Najemcy cały Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,86 m² 6 917,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na tym osiedlu wszystko jest w zasięgu ręki. Sklepy, galeria handlowa kilka minut spacerem, szkoła, żłobek, przychodnia, apteka i przystanek autobusowy. Do tego szybki wyjazd w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł75,18 m² 5 267,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 4. piętrze bloku na osiedlu Zachód. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest rozkładowe i zadbane. W jego.